Kilka słów o mnie

Zaczęło się niewinnie… W trakcie studiów na kierunku Genetyka na Uniwersytecie w Lozannie (Szwajcaria), podczas zajęć Biologii Molekularnej moje życie odwróciło się do góry nogami.

Robiliśmy zdjęcia komórek ludzkich pod mikroskopem. Zajęcia bardzo wpłynęły na moja percepcje. Wtedy też zacząłem zupełnie inaczej postrzegać rzeczywistość. Dokładność obrazu, jaki dawała aparatura była dla mnie ogromnym zaskoczeniem.

Od tamtego momentu zacząłem widzieć szczegóły w prostocie. Każdą wolną chwile poświęcałem na oglądanie zdjęć najlepszych fotografów, studiowanie literatury, artykułów związanych z kreowaniem obrazu. Po ukończeniu studiów postanowiłem poświęcić się fotografii i wróciłem do Polski. Chciałem uczyć się od najlepszych, dlatego też brałem udział w warsztatach artystycznych, mających na celu naukę patrzenia.

Następnie dostałem się do Akademii Fotografii w Warszawie, gdzie spędziłem intensywny rok. Tam też zdobyłem holistyczną wiedzę, sięgająca początków fotografii aż do autorskiej kreacji obrazu.

Po ukończeniu AF byłem na stażu w jednym z największych studio fotograficznych w Warszawie, gdzie asystowałem najlepszym polskim fotografom. Ten czas pokazał, że fotografia jest tym, czym chce się zajmować. Bardzo zagłębiłem się w te dziedzinę sztuki ,którą do dziś wykonuje z pasją i profesjonalizmem.